OVB POLSKA W LICZBACH

0
KLIENTÓW
0
DORADCÓW
0
PARTNERÓW PRODUKTOWYCH
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
BIUR

KROK PO KROKU

null

I. ANALIZA POTRZEB

Rozmowa o planach oraz życzeniach do realizacji, posiadanych rozwiązaniach, możliwych ulgach podatkowych oraz działaniu prawa spadkowego. Cel – właściwe rozpoznanie potrzeby oraz dobór odpowiedniego produktu.

null

II. BEZPIECZNE DORADZTWO

Przedstawienie indywidualnego konceptu finansowego. Celem jest kompleksowe zabezpieczenie klienta, jego rodziny oraz firmy na długie lata i w każdej sytuacji a także pomoc w sprawach finansowo- majątkowych.

null

III. SERWIS

Kluczowy czynnik decydujący o udanej współpracy, ponieważ daje poczucie bezpieczeństwa oraz współpracy przez kolejne etapy życia klienta. Wszystkie ważne dokumenty układamy i organizujemy za pomocą Rodzinnego oraz Firmowego Segregatora Finansowego. Cel serwisu to weryfikacja i aktualizacja posiadanych rozwiązań.

KIM JESTEŚMY

Nasi Doradcy

Niezależni Doradcy Finansowi

Specyfika pracy niezależnego doradcy polega na tym, że – w odróżnieniu od agentów poszczególnych instytucji  – specjalizuje się on w wyszukiwaniu najlepszej firmy oraz najlepszego produktu w danym segmencie rynku finansowego.

Istnieją firmy wyspecjalizowane w ubezpieczeniach na życie, inne w inwestycjach, kolejne w kredytach hipotecznych, a jeszcze inne w ubezpieczeniach samochodów i domów. Nigdy nie jest tak, że jedna firma oferująca produkty finansowe – wszystkie produkty ma najlepsze.

Praca Niezależnego Doradcy Finansowego polega na tym, żeby mieć dostęp do najlepszych produktów z pośród tych, które są dostępne na rynku  te właśnie doradzać klientom. Dzięki temu klient nie musi znać specyfiki rynku finansowego, jego instrumentów czy też zawiłości regulaminów i warunków ogólnych. Tym zajmuje się właśnie specjalista, który dostarcza prostych, zrozumiałych rozwiązań klientowi w taki sposób, aby zrozumiał najważniejsze elementy.

Niezależny Doradca Finansowy nie sprzedaje produktów danej firmy – on doradza wybór najlepszych rozwiązań spośród tych, które są dostępne na rynku. A dzięki wsparciu, ekspertyzie i pozycji w negocjacjach, jakie daje OVB Allfinanz  – oferta dla klienta jest wyjątkowo uprzywilejowana.

OVB Allfinanz

Główny Partner Biznesowy

Firma specjalizująca się w wyszukiwaniu najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku finansowym. Historia firmy OVB to ponad 45 lat pracy na rzecz klientów, aby zabezpieczyć ich portfele w nieprzewidzianych sytuacjach oraz zadbać o godną przyszłość w czasie emerytalnym. OVB to także szeroki zakres świadczeń i usług dla całej rodziny, m.in. rozwiązania, które umożliwią Państwa dziecku dobry start w dorosłe życie, chroniąc przed obciążeniem, jakim są chociażby koszta jego studiów.

Dzięki modelowi działania opartemu na niezależności oraz partnerstwie z wybranymi firmami, oferującymi najlepsze rozwiązania w danym segmencie – klienci OVB zyskują potężnego partnera w rozmowach oraz wyjątkowo korzystne warunki oferty niedostępne dla osób prywatnych. Ale przede wszystkim zyskują Państwo pewność, że inwestują w konkretne, najlepsze dostępne rozwiązania spośród tysięcy dostępnych na specjalistycznym rynku finansów.

NASI PARTNERZY

GÓRA