ADRIAN PASTUSZAK – DYREKTOR KRAJOWY

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
LICENCJI
0
CZŁONKÓW ZESPOŁU
0
KLIENTÓW
0
TOP 5 DYREKCJI KRAJOWYCH

Tworzę dla swoich klientów “niemożliwe pakiety finansowe” – rozwiązania składające się z różnych firm rynku finansowego (towarzystw ubezpieczeniowych, banków, leasingów). Posiadam 25 licencji i dzięki temu w niezależny sposób wybieram oraz łączę to, co najlepsze na rynku!

Takie pakiety są “niemożliwe” do utworzenia ponieważ zazwyczaj agenci/doradcy są ograniczeni do wyboru oferty wyłącznie jednej/swojej firmy.

Specjalizuję się m.in:

☑️ tworzeniem dla przedsiębiorców „planów ochrony biznesu i rodziny” na wypadek ich śmierci,

☑️ zabezpieczeniem rentowym przedsiębiorców w razie choroby lub niezdolności do pracy,

☑️ zabezpieczeniem emerytalnym dla przedsiębiorców opłacających najniższy zus,

☑️ pomocą w wyborze kredytów hipotecznych (> 10 banków),

☑️ pomocą w wyborze najlepszych ubezpieczeń (> 20 towarzystw).

Pracuję wg dewizy: „każdemu doradzaj tak, jak sobie samemu”. Moi klienci wiedzą jak działa rynek finansowy oraz jak można wykorzystać jego elementy do realizacji własnych celów.

Poprowadzę Cię przez wszystkie etapy:

✅ analiza potrzeb finansowych i oczekiwań na przyszłość

✅ opracowanie indywidualnego planu finansowego

✅ negocjacja najlepszych warunków

✅ serwis i coroczna aktualizacja rozwiązań

Skontaktuj się i porozmawiajmy o Twoim bezpieczeństwie finansowym!

WSPÓŁPRACA

Co oferuję w ramach współpracy?

 • 🎯 Projekt z ogromnym rynkiem klientów.

 • 🎯 Covido-odporną branżę.

 • 🎯 Brak VATu, ryzyka inwestycyjnego, stałych kosztów.

 • 🎯 Profesjonalne wdrożenie krok po kroku.

 • 🎯 Gwarancję skuteczności.

Obszary współpracy:

Doradztwo sukcesyjne – Sukcesja polega na odpowiednim zabezpieczeniu firmy i rodziny na wypadek śmierci przedsiębiorcy lub wspólnika. Aktualnie 800 firm miesięcznie jest zamykanych z tego powodu. Powoduje to ogromne konsekwencje dla rodziny. Żeby uniknąć takiego zagrożenia należy przeanalizować wpływ prawa spadkowego na działalność firmy oraz stworzyć tzw. plan sukcesji. Elementy tego planu to m.in.: zarządca sukcesyjny, dyspozycje bankowe, zabezpieczenie finansowe, testament. Usługa ta jest w Polsce nowością ale niezwykle potrzebną – umożliwia bowiem przetrwanie firmy do kolejnego pokolenia i możliwość jej kontynuacji.

Prywatne emerytury – ponad 20 000 000 milionów pracujących osób, których będzie dotyczył temat niskich emerytur. Prywatna emerytura polega na tym, żeby w sposób niezależny od ZUS uzbierać odpowiednią ilość pieniędzy, która posłuży Tobie po ukończeniu aktywności zawodowej. Robisz to na własnych zasadach i sam decydujesz o wysokości swojej ”prywatnej emerytury”. Tym sposobem otrzymasz w przyszłości 2 świadczenia: z ZUS oraz od siebie.

Plany stypendialne – Polegają na regularnym i długoterminowym odkładaniu określonych kwot w celu zabezpieczenia przyszłości swojego dziecka (np. uzbieranie środków na wkład własny do kredytu hipotecznego lub środków na studia). Posiadają gwarancję wypłaty określonej kwoty – nie mniejszej, niż suma wpłaconych składek.

Kredyty hipoteczne – 180 000 osób rocznie bierze kredyt na zakup lub budowę nieruchomości. Na okres 30 lat “żenią” się z bankiem spłacając pożyczony kapitał oraz ogromne odsetki. Mało kto jednak wie, że kredyt można serwisować – to znaczy zmienić bank na tańszy, wycofać niepotrzebne umowy dodatkowe, czy zrealizować plan szybszej spłaty – to wszystko daje oszczędność nawet 60 000 zł!

 

Potencjał dla powyższych zagadnień jest ogromny a konkurencja – szczególnie w obszarze sukcesji – bardzo mała. W pozostałych tematach zdecydowanie brakuje specjalistów z odpowiednią wiedzą. Daje to duże szanse dla wykwalifikowanych doradców.

Do takiego zespołu Cię zapraszam. Otrzymasz wiedzę na wagę złota oraz pomysł na zbudowanie rentownego biznesu.

Ile można zarobić i od czego to zależy?

Wynagrodzenie zależy od osiąganych wyników i ma szeroki zakres  (4 000 zł/mc – 25 000 zł/mc). Na szczęście istnieje narzędzie pozwalające ustalić Twoje szanse na zarabianie określonych pieniędzy w tej branży. To analiza potencjału. Przeprowadzam ją z każdym kandydatem do współpracy.

Od czego zależy sukces?:

 • 📊 Specjalizacje oraz oferta produktowa.

 • Klienci chcą słuchać porad eksperta a nie amatora. Lubią też mieć wybór. U mnie go mają – spośród 23 firm i ponad 500 produktów w różnych kategoriach zawsze znajdę ten idealnie dopasowany do potrzeb.
 • 📊 System obsługi klientów.

 • Nie ma nic gorszego od działania na oślep i bez przemyślenia. Wtedy szybko traci się chęć działania. Sprawdzony system pozwala efektywnie zwiększać liczbę klientów oraz wysokość dochodu.
 • 📊 Sposób pozyskiwania rekomendacji oraz referencji.

 • Rekomendacja to najlepsza reklama na świecie a referencje są potwierdzeniem Twojej wiarygodności. Odpowiednie zarządzanie rekomendacjami i referencjami sprawi, że nigdy nie będziesz narzekał na brak nowych klientów.

Jeżeli chcesz poznać moje specjalizacje, produkty, system obsługi klientów oraz sposób pozyskiwania rekomendacji – zapraszam do kontaktu.

Dlaczego ta współpraca się opłaca?

Branża związana z finansami od zawsze była bardzo dochodowa. Działając uczciwie i rzetelnie jesteś w stanie zbudować rentowny biznes na lata. Znaczącym elementem tego biznesu jest dochód pasywny (‘wysiłek’ pozyskania klienta wykonujesz tylko raz, a efekty z jego stałej obsługi otrzymujesz cały czas).

Chcę się podzielić swoim sposobem pozyskiwania oraz utrzymywania klientów ponieważ sam nie jestem w stanie dotrzeć do wszystkich zainteresowanych.

Wolę więc uzyskiwać na zasadzie ‘succes fee’ określony % od obrotów kilku osób niż mieć 100% tylko ze swoich działań.

Mam nadzieję, że to rozumiesz i jest to dla Ciebie logiczne. Istnieje prosty i sprawiedliwy pomysł na ugryzienie tego tematu, o którym chętnie opowiem na spotkaniu indywidualnym.

Warunki i zasady, czyli co daję a czego oczekuję?

WARUNKI:

Nie ma większego znaczenia czym się do tej pory zajmowałeś/aś, ani jaką posiadasz wiedzę – ponieważ nauczę Cię tego biznesu od podstaw i po swojemu. Absolutnym warunkiem na start są jednak: uczciwość, cierpliwość, komunikatywność.

Nie musisz rezygnować ze swojej obecnej pracy! Na start zazwyczaj proponuję okres próbny (3 mce), który wymaga poświęcenia ok. 15 godzin tygodniowo.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

 • posiadanie kontaktów biznesowych
 • dotychczasowa współpraca z przedsiębiorcami
 • doświadczenie w bankowości lub ubezpieczeniach
 • praca jako przedstawiciel handlowy
 • uprawianie sportu drużynowego
 • gen przedsiębiorczości

ZASADY:

JA: znam się na tym, co robię i daję na to gwarancję efektów.
TY: nic nie musisz wymyślać, stosujesz gotowe rozwiązania.

JA: zarabiam na zasadzie succes fee określony % od Twoich efektów (50,40,30,20,10).
TY: zarabiasz na zasadzie succes fee określony % od Twoich efektów (50,60,70,80,90).

*im więcej potrafisz zrobić samodzielnie tym więcej % zarabiasz

JA: ryzykuję swój czas przez 3 miesiące jako okres próby dla tego projektu (15 godzin tygodniowo).
TY: ryzykujesz swój czas przez 3 miesiące jako okres próby dla tego projektu (15 godzin tygodniowo).

W zależności od efektów tego okresu wspólnie podejmujemy decyzję dotyczącą dalszych działań.

Podsumowanie – czy warto się tym zainteresować?

1. Jeśli chcesz być doceniany zawodowo i finansowo (osiągnąłeś u siebie „sufit” lub po prostu zarabiasz mniej, niż zasługujesz);

2. Jeśli chcesz posmakować pracy na własny rachunek – ale bez ryzyka nakładów finansowych, z sensownym pomysłem i pod okiem fachowca;

3. Jeśli chcesz zdobyć licencje i umiejętności, które znacznie podniosą jakość Twojego CV oraz przede wszystkim pewność siebie;

Lub po prostu uważasz, że w Twoim życiu jest czas na zmianę – trafiłeś w odpowiednie miejsce! Zadzwoń lub napisz do mnie. Przeprowadzimy analizę potencjału, która określi Twoje szanse na sukces w tej branży.

Pamiętaj: ludzie coraz częściej potrzebują wsparcia w podejmowaniu decyzji finansowych. Możesz wspierać swoich klientów jako ekspert i pomnażać ich satysfakcję.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Zapraszam na spotkanie, na którym otrzymasz konkretne odpowiedzi na powyższe zagadnienia.

Większość coachów i trenerów działa na zasadzie sprzedaży szkoleń, ale nie dają gwarancji, że ich wiedza zadziała w praktyce. Efektem jest ryzyko tylko po Twojej stornie (utraty czasu i pieniędzy).

Ja proponuję inny model: Nauczę Cię swojego biznesu. Dostaniesz WIEDZĘ oraz GWARANCJĘ efektów, ponieważ to od nich będzie zależało Twoje oraz moje wynagrodzenie. Tak więc ryzyko jest podzielone na mnie i na Ciebie – wspólnie.

605 409 676

  GÓRA